SKU: C11CJ29406

Un jeu de bouteilles d’encre de recharge permet d’imprimer jusqu’à 7 500 pages en monochrome et 6 000 pages en couleur*

  • Snel, tijdbesparend printen Profiteer van printsnelheden tot wel 25 ppm*
  • Multifunctionele A4-printer met fax, touchscreen en ADF Hoogwaardig printen, kopiëren en scannen in één apparaat, plus een grote papierlade om tijd te besparen
  • Dankzij meerdere connectiviteitsopties kunt u met gemak printen Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet en gratis apps voor mobiel printen*
  • Één set vervangende inkt print tot wel 7.500 pagina’s in zwart-wit en 6.000 pagina’s in kleur* Voeg simpelweg papier toe voor printen met minimale gebruikersinterventie!
  • Het meest verkochte merk inkttankprinter ter wereld* 100 miljoen EcoTank-printers verkocht wereldwijd*
  • Inkttanksysteem wat u eenvoudig, probleemloos kunt vullen met flessen Bovendien zorgt het EcoTank-flessensysteem met sleutelvergrendeling ervoor dat dit snel, gemakkelijk en foutloos gebeurt.
  1. EcoTank ET-5855 multifunctionele A4 Wi-Fi-inkttankprinter met fax € 1.169,99

Totaal

€ 1.169,99

incl. btw (€ 966,93 excl. btw)
Overzicht

Overzicht

Overview

Imprimez, numérisez, copiez et faxez grâce à cette imprimante EcoTank facile d’utilisation qui vous permet d’obtenir un coût par page exceptionnellement bas. Les tâches A4 peuvent être accomplies rapidement grâce à des vitesses d’impression et de numérisation rapides, deux bacs avant de 250 pages A4, un magasin papier arrière de 50 feuilles et un chargeur automatique de documents de 50 feuilles A4. Imprimez selon vos préférences grâce à l’impression mobile, à la connexion Ethernet et à un écran tactile LCD de 10,9 cm.

Doe meer in minder tijd

Blijf de concurrentie een stap voor met deze snelle en efficiënte printer die al binnen 5,5 seconde de eerste pagina kan printen.* Dankzij snel dubbelzijdig afdrukken en een snelle automatische documentinvoer kunt u uw dagelijkse taken razendsnel afronden.

Veelzijdige A4 EcoTank

De ET-5855 is ontworpen voor kantoortaken met printen, scannen, kopiëren en faxen op A4-formaat. Functies zijn eenvoudig te selecteren dankzij het LCD-touchscreen.

Blijf besparen

Bespaar elke keer dat u print met deze EcoTank dankzij de ongelooflijk lage kosten per pagina. Anders dan andere printers is de EcoTank voorzien van grote inkttanks die u kunt vullen met betaalbare inktflessen.

Geen onderbrekingen meer

De EcoTank kan duizenden pagina's printen voordat de inkt moet worden bijgevuld en de twee papierladen aan de voorzijde bieden ruimte voor 500 vellen. Hierdoor is bijvullen amper nodig. Handmatig pagina's invoeren is niet meer nodig dankzij de ruime papierlade voor 50 vellen aan de achterzijde en de A4-ADF.

Printen vanaf vrijwel elke locatie

Met Wi-Fi en Wi-Fi Direct kunt u documenten verzenden om te printen vanaf smart devices met behulp van de Epson Smart Panel-app.* Beschikt ook over Ethernet.

Gebruiksvriendelijk en betrouwbaar

Het vullen van de grote inkttanks aan de voorzijde is eenvoudig dankzij de hersluitbare, intuïtieve en lekvrije inktflessen. De Heat-Free PrecisionCore-printkop staat bekend om zijn snelheid, kwaliteit, betrouwbaarheid en efficiëntie en gaat de gehele levensduur van de printer mee.

Accessoires

Verbruiksmaterialen

Opties voor uitgebreide garantie met CoverPlus

Epson-inkten zijn ontwikkeld voor probleemloos gebruik met Epson-printers en leveren scherpe, veegvaste teksten die generaties lang meegaan. Ontdek waarin onze inkten zich onderscheiden van de concurrentie. Meer informatie

113 inktflessen 4 kleuren Inkten
7.500 pagina’s zwart 127 ml
C13T06B140
Op voorraad

€ 21,49

incl. btw (€ 17,76 excl. btw) (€ 169,21 per liter)
6.000 pagina’s cyaan 70 ml
C13T06B240
Op voorraad

€ 17,49

incl. btw (€ 14,45 excl. btw) (€ 249,86 per liter)
6.000 pagina’s magenta 70 ml
C13T06B340
Op voorraad

€ 17,49

incl. btw (€ 14,45 excl. btw) (€ 249,86 per liter)
6.000 pagina’s geel 70 ml
C13T06B440
Op voorraad

€ 17,49

incl. btw (€ 14,45 excl. btw) (€ 249,86 per liter)
Uitverkocht

€ 72,99

incl. btw (€ 60,32 excl. btw)
Diversen
Op voorraad

€ 26,49

incl. btw (€ 21,89 excl. btw)

CoverPlus biedt snelle, betrouwbare service voor uw Epson-producten.

€ 60,49

incl. btw (€ 49,99 excl. btw)

€ 129,99

incl. btw (€ 107,43 excl. btw)

€ 168,99

incl. btw (€ 139,66 excl. btw)

€ 199,99

incl. btw (€ 165,28 excl. btw)

Ondersteuning

Download aanvullende informatie

  • EcoTank ET-5855 multifunctionele A4 Wi-Fi-inkttankprinter met fax Datasheet/brochure PDF downloaden

Opmerkingen: